Obilazak projekata u našoj općini

Obilazak projekata u našoj općini

16 Studeni, 2018

Dužnosnici naše županije, župan Darko Koren, zamjenici župana Darko Sobota i Ratimir Ljubić sa suradnicima, stigli su u obilazak naše općine. Cilj okupljanja je bilo pregledati pokrenute projekte koji su sufinancirani od strane županije : ograda kod Osnovne škole Kloštar Podravski i novo Dječje igralište pokraj Područne škole u Kozarevcu. Bila je to prilika obići i radove na parkiralištu kraj Društvenog doma u naselju Prugovac.
Obilazak je završio kod ceste Kozarevac – Mala Črešnjevica gdje se pridružila i Virovitičko-podravska županija: župan Igor Andrović i načelnik Općine Pitomača Željko Grgačić. Među uzvanicima je bio i ravnatelj Županijske uprava za ceste Križevci Dragutin Guzalić i Bruno Perkec.
Župani su pohvalili zalaganje i trud načelnika susjednih općina i izrazili zadovoljstvo zajedničkim nastojanjima da svakodnevicu svojih stanovnika učine što kvalitetnijom. Istovremeno je napomenuto kako su uvijek na raspolaganju za daljnju suradnju. 

{gallery}opcina16112018{/gallery}